Lee Hongki przyznaje się do konfliktu z Oh Wonbinem


Wokalista rockowego zespołu, FT Island, przyznał się, że doszło do ostrej wymiany zdań między nim, a były członkiem zespołu, Oh Wonbinem.

FT Island, które powróciło ostatnio z nowym album „Grown-Up”, pojawło się 10 lutego w programie KBS 2TV, „Yoo Hee Yeol’s Sketchbook”. Wystąpili oni ze swoim poprzednim utworem „I Hope”, jak i najnowszym „Severely”.

Kiedy MC Yoo Heeyeol zapytał, czy kiedykolwiek wdali się w bójkę Choi Minhwan odpowiedział: „Kiedyś Lee Hongki wdał się w ostrą dyskusję z były członkiem zespołu, Oh Wonbinem”.

Hongki pospieszył z wyjaśnieniami mówiąc: „Pewnego razu postanowiliśmy zrobić pięć porcji ramen i zjeść je razem. Wonbin był jedynym, który nie pomagał w jego przygotowywaniu, ale kiedy przyszło do jedzenia, to czekał z pałeczkami w ręku. Więc zaczęliśmy się kłócić. Jednak zaproponowałem, żebyśmy załatwili tą sprawę na zewnątrz, żeby pozostali nie musieli patrzeć, jak się bijemy”.

Po chwili przerwy trzymającej w napięciu, Hongki sprawił, że wszyscy buchnęli śmiechem, kontynuując: „Więc wyszliśmy na zewnątrz, jednak staliśmy tam i tylko gapiliśmy się na siebie. To było przed debiutem, dlatego zdecydowaliśmy się nie bić się po twarzy, gdyż musieliśmy zadebiutować i pokazać się w telewizji”.

Źródło: allkpop
Tłumaczenie: Gaanax3

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s