FT Island i CN Blue wystąpili w LA dla 5000 fanów


FT Island i CN Blue zagrali pierwszy koncert w LA i zachwycili publiczność swoim wspaniałym występem.

12 marca ich agencja, FNC Music, oznajmiła: „9 marca odbył się pierwszy koncert FT Island i CN Blue w LA Nokia Theatre, który zgromadził 5000 osób.”

Zgodnie z FNC Music, publiczność w 80% składała się z fanów z Filipin, Hiszpanii, Włoch, Ameryki, Japonii, Meksyku i Tajwanu oraz wielu innych krajów, ukazując popularność K-Popu. Fani zgromadzili się godziny przed koncertem z żółtymi flagami-pentastickami, co jest symbolem FT Island, oraz koszulkami CN Blue, aby pokazać swoje wsparcie dla zespołów.

CN Blue wystąpiło z takimi hitami jak “Intuition”, “I’m a Loner”, “LOVE” itd., a FT Island zagrało “Hello Hello”, “Love Love Love”, “Severely” i inne. Vice prezes firmy AEG w Stanach, pani  Susan Rosenbluth, również wzięła udział w tym wydarzeniu. AEG jest firmą, która prowadzi koncerty dla takich sław jak Bon Jovi, Black Eyed Peas, Justin Bieber oraz wielu innych sławnych artystów.

Na spotkaniu z CJ E&M korzystnie skomentowała „Nie ma wątpliwości co do rosnącej popularności K-Popu. Poza tym, zdolności artystów oraz ich umiejętności występowania na scenie są bardziej niż zadowalające.”

FT Island będzie kontynuować swoją trasę koncertową przez Azję, podczas gdy CN Blue przygotowuje się do wypuszczenia nowego albumu w tym miesiącu.

 

Źródło: Star News + allkpop
Tłumaczenie: Gaanax3

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s