FT Island organizuje udany fanmeeting w Japonii


FT Island zorganizowało 19 i 20 marca oficjalny fanmeeting w Tokyo Dome City Hall w Japonii, zatytułowany „Gratulacje!”.

To przedsięwzięcie było oryginalnie zaplanowane na marzec zeszłego roku, jednak zostało przesunięte ze względu na wielkie trzęsienie ziemi.

FT Island zagrało takie piosenki, jak „Severely” ze swojego najnowszego koreańskiego mini albumu „Grown-Up” oraz inne hity, jak „Like Birds”.

Podczas tego wydarzenia uczcili oni tortem urodziny Choi Jonghuna i Lee Hongkiego, które wypadają w marcu, oraz tegoroczne oficjalne wejście w dorosłość Choi Minhwana i Song Seunghyuna. Japońscy fani zaśpiewali dla chłopaków sto lat po Koreańsku.

Lee Jaejin wspomniał ich zeszłoroczny świąteczny koncert w Yokohama Arena, komentując: „To była największa scena, na jakiej do tej pory wystąpiliśmy. Bawiliśmy się świetnie”.

Choi Jonghun również powiedział o ich nowej piosence „Neverland”, która będzie wypuszczona 18 kwietnia i została wybrana, jako wejściówka dla anime „Ozma” upamiętniające 20 rocznicę WOWOW. „Teledysk jest bardzo dobrze zrobiony. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że ta piosenka jest połączona z tak sławnym anime.”

Anime „Ozma”, które rozpoczęło emisję 16 marca, zostało stworzone przez znanego japońskiego rysownika mangi Matsumoto Leiji w 1980 roku i nigdy nie zostało wyprodukowane, co przyciągnęło uwagę publiczności.

Źródło: withtreasures.com
Tłumaczenie: Gaanax3

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s