Angielska wersja „Neverland” – „Hit The Sands” będzie wydana w 50 krajach


FT Island, zespół z Korei, zadebiutuje na świecie. 13 kwietnia zostało ujawnione, że ich „Hit The Sands” zostanie wydane w 50 krajach, wliczając w to Amerykę i Anglię, poprzez iTunes Store. Ta piosenka jest angielską wersją „Neverland” z ich 7 singla, wypuszczoną w ten sam dzień – 18 kwietnia. Zarówno słowa jak i tytuł zostały przełożone z japońskiego na angielski.

Światowe wypuszczenie piosenki zostało zdeterminowane przez anime. „Neverland” zostało wybrane jako opening dla anime „OZMA”, które rozpoczęło swoją emisję 16 marca i jest ono dostępne również w Internecie dla 200 krajów, z wyjątkiem Japonii. Ponieważ to anime stało się popularne na całym świecie, domagano się wypuszczenia jego piosenki openingowej. Wtedy to nagle postanowiono wypuścić angielską jej wersję.  „Neverland” zostało wybrane jako piosenka do anime w Japonii, a „Hit The Sands” znajdzie się w openingu serii dla innych krajów.

Angielskie słowa napisała Yoko Narabashi (64)(…)

FT Island wyprzedali w lutym bilety na swój koncert w Nippon Budokan w przeciągu 2 minut. Ich pierwszy japoński album, wypuszczony w zeszłym roku, uplasował się na 1 miejcu Oriconu, co zdarzyło się po raz pierwszy w historii dla zagranicznego zespołu. Poprzez jednoczesne wypuszczenie japońskiej i angielskiej piosenki pojawią się nie tylko w Japonii i Korei, ale na świecie.

 Źródło: hongjaebiased.com
Tłumaczenie: Gaanax3

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s